Blacharstwo lakiernictwo Warszawa, naprawy powypadkowe

+48 605 705 705

Lakiernik Warszawa - Auto-Młynarski

Warsztat samochodowy AUTO-MŁYNARSKI w Warszawie wykonuje lakierowanie nie tylko całych elementów, ale także i lakierowanie częściowe. Jeśli np. zderzak jest uszkodzony tylko z jednej strony, a pozostała powierzchnia jest nienaruszona, lakiernia wykonuje wtedy lakierowanie częściowe. Dzięki technice cieniowania nie widać miejsca łączenia nowej i starej warstwy lakieru. Klient zyskuje podwójnie: bo więcej pozostaje na samochodzie powierzchni fabrycznej, a dodatkowo koszty są mniejsze.
 
Lakiernicy dobierając kolor do lakierowania zaczynają od komputerowego wykonania receptury z fabrycznego numeru lakieru danej marki pojazdu. Następnie lakiernik samochodowy wykonuje natrysk próbny celem sprawdzenia zgodności z konkretnym autem stojącym na lakierni. Zwykle zachodzi potrzeba korygowania lakieru do naprawianego auta i dzięki mieszalni znajdującej się w warsztacie lakiernik wykonuje takie korekty od ręki. Lakiery samochodowe dostarczane do serwisu są takie same jakie wykorzystują producenci aut w swoich fabrykach. Dzięki temu lakierowane powłoki przez wiele lat po naprawie nie odbiegają od oryginalnych.

Lakierowanie samochodu i jego części wykonuje się w kabinie bezpyłowej. Lakierujemy lakierami jedno-podkładowymi i wielo-podkładowymi w zależności od użytej w naprawianym samochodzie techniki. Mogą to być lakiery metaliczne, perłowe, mica lub jednobarwne. Na koniec lakiernik nakłada warstwę ochronnego lakieru bezbarwnego, a następnie poleruje lakierowane elementy.

Kontakt

Warsztat AUTO-MŁYNARSKI S.C.
Naprawy powypadkowe
Blacharstwo, lakiernictwo Warszawa
ul. Chodecka 1A, Targówek 
605 705 705
22 674 81 88
szkody@o2.pl
 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDziś23
mod_vvisit_counterWczoraj20
mod_vvisit_counterMiesięcznie641