Blacharstwo lakiernictwo Warszawa, naprawy powypadkowe

+48 605 705 705

Blacharz Warszawa - Auto-Młynarski

 
Blacharstwo samochodowe to wieloetapowy proces. Najpierw blacharz demontuje uszkodzone części. Blacharz samochodowy sprawdza poprawność wykonania części zamiennych takich jak: błotniki, zderzaki, reflektory. Naprawa blacharska polega na ustawieniu pojazdu na ramie blacharskiej i przestawianiu punktów bazowych w ich właściwe miejsce.

Następnie blacharz przykręca wszystkie nowe części zamienne i sprawdza wielkość szczelin oraz komfort zamykania się ruchomych elementów. Jeśli zachodzi taka potrzeba to blacharz zajmuje się także wycinaniem i wklejaniem szyb czołowych, tylnych i bocznych. Wszystko po to, aby podczas naprawy blacharskiej szyba nie pękła oraz aby później lakiernik mógł polakierować prawidłowo rant podszybowy.

Jeśli uderzone zostało podczas kolizji koło, to do prac włącza się także mechanik samochodowy. Diagnozuje zawieszenie i inne elementy układu jezdnego oraz wykonuje komputerową geometrię kół. Mechanik wymienia najczęściej wahacze, drążki, amortyzatory, które to gną się podczas wypadku. Po zamontowaniu nowych części ustawia się zbieżność kół oraz wykonuje jazdę próbną.

Kontakt

Warsztat AUTO-MŁYNARSKI S.C.
Naprawy powypadkowe
Blacharstwo, lakiernictwo Warszawa
ul. Chodecka 1A, Targówek 
605 705 705
22 674 81 88
szkody@o2.pl
 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDziś16
mod_vvisit_counterWczoraj15
mod_vvisit_counterMiesięcznie644